D.U.K

Kokio dydžio sienų nelygumą ir ne vertikalumą galima kompensuoti vėdinamų fasadų sistema?

Bet kokie sienų nelygumai ar ne vertikalumas vėdinamame fasade lengvai išlyginami ir kompensuojami vėdinamo karkaso sistema.  Apribojimų nėra.

Ar vėdinamo fasado sistemos konstrukciniai sprendimai ir panaudotos medžiagos atitinka priešgaisrinius reikalavimus?

Vėdinamo fasado sistemos konstrukciniai sprendiniai atitinka Lietuvos Respublikos statybos techninį reglamentą ir  gaisrinės saugos pagrindinius reikalavimus. Sistemoje yra ne žemesnės nei B degumo klasės statybos produktai.

Ar su vėdinamo fasado sistema galima išgauti pasvirą fasadinį paviršių, įkomponuoti jame įstiklinimo ar kitus architektūrinius elementus?

Vėdinamas fasadas turi neribojamas architektūrines galimybes, kurios įgyvendinamos karkaso ir įvairiu apdailų pagalba.

Ar galima tame pačiame objekte naudoti skirtingos rūšies apdailos medžiagas?

Galima naudoti  tiek vėdinamo fasado skirtingų rūšių apdailas, tiek kombinuoti vėdinamą fasadą su kitokios rūšies fasado apdailomis, kaip pavyzdžiui tinkas. Mūsų konstruktoriai padės Jums išspręsti skirtingų apdailų sujungimo mazgus.

Kaip apskaičiuoti šilumos nuostolius vėdinamo fasado sistemai?

Šilumos nuostoliai vėdinamo fasado sistemai skaičiuojami pagal statybos techninį reglamentą: STR 2.01.03:2009 „STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ IR GAMINIŲ ŠILUMINIŲ TECHNINIŲ DYDŽIŲ PROJEKTINĖS VERTĖS“ 

Kokie šiltinimo izoliacijos galimi tvirtinimo variantai?

Šilumos izoliacija tvirtinama mechaniškai (smeigėmis), kurių tipas ir kiekis parenkamas pagal šilumos izoliaciją  ir pagrindą prie kurio tvirtinasi.

Orientacinės kainos vėdinamo fasado sistemai?

Vėdinamo fasado sistemos kaina, kiekvienam objektui įvertinama atskirai, priklausomai nuo pastato architektūros, apdailos tipo, izoliacinio šiltinimo sluoksnio storio ir kitų veiksnių.

Kas skaičiuoja vėdinamo fasado tvirtinimo elementų skaičių? Kaip suprojektuoti vėdinamo fasado konstrukciją?

Vėdinamo fasado tvirtinimo elementų skaičių skaičiuoja vėdinamo fasado konstrukcijos tiekėjas įvertindamas pagrindo ir konstrukcijos laikomąjį stipri, bei apdailos gamintojų reikalavimus apdailos įrengimui, atsižvelgiant į konkrečios apdailos technines savybes. UAB „Plantas“ su savo vėdinamo fasado konstrukcija pateikia ir vėdinamo fasado konstrukcijos dalies darbo projektą. Bei atsako į iškilusius vėdinamo fasado konstrukcijos projektavimo ar įrengimo klausimus.

Pasirenkant, planuojant ir įrengiant ventiliuojamą fasadą būtina įvertinti daug įvairiu aplinkybių. Mūsų įmonės specialistai pasiruošę Jums padėti ventiliuojamo fasado apdailos, konstrukcijos, įrengimo, kainų ir kitais susijusiais klausimais. Susisiekti su mumis Jūs galite Jums patogiu būdu:

Klaipėda
Tel.: 8 46 341339
El. paštas: info@plantas.lt

Vilnius
Tel: 8 5 2329530
Mob.tel.: 8 699 44840
El. paštas: karolis@plantas.lt