Akmens masės plytelės 

Aliuminio kompozito 

plokštės

Klinkerinės

plytelės

HPL „Prodema“ 

plokštės 

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Kvarco plokštės

Fibrocementinės

plokštės

 

 
 

Plačiau

Plačiau

   

Aliuminio kompozito plokštės 
   

 

Aliuminio kompozicinės plokštės (AKP) Reynobond®  tai daugiasluoksnė medžiaga, susidedanti iš dviejų aliumininių lakštų, kurių storis yra 0,3-0,5 mm, padengtų apsaugine PVDF 70/30, DURAGLOSS®, Poliesterio arba Poliamido danga, bei vidurinio polietileno arba mineralinio sluoksnio. Plokštės gaminamo Prancūzijoje.

Reynobond® AKP plokštės pasižymi ypatingu atsparumu nepalankioms oro sąlygoms, saulės spindulių poveikiui, korozijai. Plokščių paviršius yra labai atsparus braižymui ir dėka PVDF fluoro polimero dangos yra netepus, mikrobiologiškai atsparus.

Lyginant su vientisomis kitų medžiagų plokštėmis Reynobond® plokštės žymiai lengviau formuojamos, jas galima lenkti ir gaubti, formuoti įvairius tūrinius segmentus. Tokiu būdu išlaikomas vaizdo vientisumas nenaudojant siūlių. Labai lengvas plokštės performavimas, bei skylių gręžimas. Naudodami nesudėtingą įrangą, galite lengvai išlankstyti ir suformuoti sudėtingiausius gaminius ir formas. Kadangi šios plokštės yra ypatingai lengvos, jų montavimui nereikalingas masyvus karkasas. Šios plokštės gali būti pjaustomos, gręžiamos, frezuojamos, lenkiamos.

Be standartinių metalinių, blizgančių bei matinių spalvų įmonė pagal atskirus užsakymus klientams gali patiekti plokštes su bet kokia RAL spalva, taip pat medžio, metalo, akmens ar kita imitacija. Reynobond® plokštėms suteikiama iki 20 metų garantija.

Visi dažyti Reynobond® plokščių paviršiai padengti pasirinkto tipo apsaugine plėvele:

PVDF 70/30 danga : Ši danga laikoma viena aukščiausios kokybės dangų statybos pramonėje, daugiausia dėl savo patvarumo. Ji idealiai tinka agresyvioms aplinkoms ir ekstremaliomis klimato sąlygomis.

DURAGLOSS®  aukštos kokybės danga, iš polimerinio plastiko. Ji atspari nusidevėjimui, druskai, drėgmėi ir UV spinduliams. DURAGLOSS®  paviršiaus padengimo technologiją, gamintojas gali architektams pasiūlyti blizgumą nuo matinio 3% iki ypač blizgaus, net 80% procentų blizgumo (tuo tarpu PVDF padengimas leidžia išgauti nuo 30% iki 70% blizgumo).

Poliesterio danga: Ši danga yra labai lanksti ir labai atspari oro sąlygoms. Plati spalvų gama.

Plokščių paviršius yra padengtas specialia poliamidine danga, tam tikra padengimo struktūra, leidžiančia apsaugoti paviršių nuo smulkesnių subraižymų.

Reynobond siūlo plokštes su danga atsparia graffiti dažams - nusivalo su aukšto spaudimo vandens srove! Tai ypač aktualu pastatų pirmiems aukštams, kur yra reikalavimai panaudoti medžiagas su antivandalinėmis savybėmis.

EcoClean™

Reynobond® pirmoji pasiūlė dioksido technologijos pritaikymą aliuminio kompozicinėms plokštėms. Ši technologija, veikiama saulės UV spindulių ir lietaus, padeda išlaikyti pastato fasadą visada nepriekaištingai švarų. Galima drąsiai fasadui naudoti šviesias ar netgi sniego baltumo spalvas - švarumu pasirūpins EcoClean technologija. Be to, tai dideli sutaupymai pastato eksploatacijos laikotarpiu.

Pastatai yra atviri įvairiausios rūšies teršalams. Pradedant nuo paukščių ekskrementų ar dyzelino išskiriamų smalkių, architektūrinės fasadinės plokštės yra nuolat veikiamos organinių medžiagų, kuriuos teršia bei purvina fasadus.

Tačiau yra ir kitokia, sunkiau pastebima, organinė medžiaga kuri nuolat atakuoja fasado dangą: tai NOₓ - azoto oksidas. NOₓ yra ne tik vienas iš pagrindinių smogo sudedamųjų dalių ir teršia pastato fasadą, tačiau jis taip pat prastina oro, kuriuo mes kvėpuojame, kokybę.

Alcoa Architectural Projects sukūrė ir užpatentavo procesą kuriuo naudojasi HYDROTEC™ technology iš TOTO® - titano dioksido padengimo technologijos pritaikymui - EcoClean™, aliuminio plokščių paviršiams Reynobond®. Rezultate turime pirmąją pasaulyje spiralinio padengimo architektūrinę plokštę, kuri ne tik pati išsivalo, tačiau ir valo orą aplink save.

Elektronai esantys TiO₂ (titano dioksidas) yra išjudinami UV (ultravioletinių spindulių), ir taip įgauna didesnės energijos būseną. Šios energijos perteklius yra perduodamas vandens ir deguonies dalelėms esančioms ore, kurios formuoja laisvuosius radikalus. Laisvieji radikalai puola organines medžiagas esančias ant arba greta EcoClean™ plokštės paviršiaus.

Tuomet hidrofilinio paviršiaus dėka organinės medžiagos nuplaunamos veikiant ypač mažam drėgmės kiekiui. Tai gali būti ryto rasa ar nestiprus lietutis. To pasekoje sumažėja ir pastato priežiūros kaštai.

EcoClean™ sukurti laisvieji radikalai, puola pagrindį smogo sukelėją – azoto oksidą, ir išskaido jo molekules į nekenksmingus nitratus. Rezultate turime pastatą kuris valo orą aplink save, ir tuo pat metu saugo savo paviršių.

Tūkstantis kvadratinių metrų Reynobond architektūrinių plokščių su EcoClean™ technologija turi atitinkamą valomąją galią kaip ir 80 medžių. Tiek pakanka, kad išskaidyti smogą, susidaranti nuo pastatą supančių teršalų, kiekvieną dieną.

Viena inovatyviausių idėjų kaip derinti formą ir funkciją, pateikia EcoClean™, architektams bei pastatų savininkams, sąmoningai bei pozityviai norintiems įtakoti aplinką bei suprantantiems savaime nusivalymo privalumą šių dienų architektūroje.

Alcoa, tyrimus susijusius su titano dioksidu pradėjo dar 2006 metais. Tyrinėjimams buvo pasitelkti 50 mokslininkų ir tyrėjų, su tikslu pritaikyti titano dioksido padengimą, bei jo valymo funkciją, kuri skaidydama organines medžiagas, neskaidytų plokštę dengiančių dažų.

Alcoa sugebėjo suderinti mokslo pasiekimus, naujausias technologijas bei dešimtmečius patirties architektūros srityje, ir sukūrė produktą, kuris teigiamai įtakoja mus supančią visumą.

Video apie EcoClean paviršių:

 

Reynobond® plokščių savybės:

 • Atsparios atmosferos poveikiui atsparūs paviršiai;
 • Sugeria vibraciją, tad nebereikalinga papildoma garso izoliacija;
 • Nesunkiai formuojama. Lengvai sulankstoma, galima pjauti, gręžti, frezuoti. Apdirbti galima ne tik specialiomis metalą apdirbančiomis mašinomis, bet ir rankiniais instrumentais skirtais medžiui bei aliuminiui;
 • Nežalingos aplinkai, nes visos medžiagos gali būti pakartotinai perdirbtos;
 • Nedegios;
 • Didelis spalvų pasirinkimas;
 • Didelių išmatavimų lakštai leidžia pagreitinti montavimą, mažinti kaštus ir lengvai numatyti projekto pabaigos datą;
 • Pasižymi aukštu atsparumu lenkimui, klupimui ir suirimui;
 • Lengvumas, aukščiausio laipsnio tvirtumas ir lygus paviršius apsprendžia mažiausias išlaidas tvirtinimo elementams;
 • Standumas ir tvirtumas;
 • Lygus ir glotnus paviršius;
 • Anti-graffiti apsauga;
 • Gera garso ir šilumos izoliacijos kokybė;
 • Žemas ilgėjimo koeficientas;
 • Nepralaidžios vandeniui;
 • Atsparios pelėsiui, apnašoms, kenkėjams;
 • Atsparios UV spinduliams ir išlaikančios stabilią spalvą;
 • Atsparios smūgiams.

Trumpai apie plokštes:

Aliuminio kompozito plokštės "Reynobond®"
Lengvai formuojamos, jas galima lenkti ir gaubti, formuoti įvairius tūrinius segmentus. Labai didelis spalvų ir paviršių pasirinkimas, galimas Eco Clean dangos pasirinkimas. Anti-graffit apsauga. Nepralaidžios vandeniui. Ypač atsparios išorės poveikiams. Labai lengvos. B-s1-d0 degumo klasė.

Techniniai plokščių parametrai

Plokštės savybėsMinimalus reikalavimas
1 Kompozicinės plokštės storis 3 mm 4 mm 6 mm
2 Aliuminio lakšto storis 0,5 mm (±0,1 mm)  
3 Stačiakampiškumas ≤3 mm  
 4 Ilgaamžiškumo klasė 4 klasė  
5 Paviršiaus padengimas DURAGLOSS® 5000 (35 μm) arba PVDF 70 / 301 (25 μm) ir antikorozinė danga  
6 Plotis 1,000 mm / 1,250 mm / 1,500 mm / 1,750 mm / 2,000 mm (–0/+3 mm)  
7 Ilgis 2,000 mm iki 6,050 mm (< 4 m: –0/+3 mm ; > 4 m: –0/+6 mm)  
8 Svoris 4,69 kg / m2 5,61 kg / m2 7,46 kg / m2
9 Aplinkos garso slopinimas 25 dB 26 dB 27 dB
10 Spalvos pastovumas 5-10 (ΔE), priklausomai nuo spalvos  
11 Blizgumas (EN 13523-2) DURAGLOSS® 5000: from 3 % to 80 %
PVDF1 70/30: from 25 % to 30 %
2-coat polyester: from 25 % to 80 %  
12 Atsparumas pleišėjimui lenkiant (EN 13523 – 7) 0,5 T  
13 Šiluminis plėtimasis prie 100 °C 2,4 mm / m  
14 Degumo klasė (remiantis EUROCLASS EN13.501-1) B-s1-d0    
15 Standumas 0,125 kN / m2 / m 0,242 kN / m2 / m 0,242 kN / m2 / m
16 Atsparumas lenkimui 41,400 Mpa  
17 Atsparumas tempimui 46,26 Mpa  
18 Šilumos laidumas 5,7 W / m2K 5,6 W / m2K 5,4 W / m2K
19 Atsparumas rūgščiai Azoto rūgštis: ΔE <5, išskyrus kai kuriuos mėlynas ir metalines spalvas; Vandenilio chlorido rūgštis: jokio poveikio.

Spalvynas

Anodized look 

Brushed

Complementary

Effects

Metallic

Natural Finith

Solid

Sparkling

Standard

Wood

Reynobond® apdailų sertifikatai

Techninės specifikacijos/ charakteristikos

Galerija

       

 Daugiau