Akmens masės plytelės 

Aliuminio kompozito 

plokštės

Klinkerinės

plytelės

HPL „Prodema“ 

plokštės 

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Kvarco plokštės

Fibrocementinės

plokštės

 

 
 

Plačiau

Plačiau

   

Kvarco plokštės

 

„Laminam“ apdailos kvarco plokštės, galima naudoti fasado sistemoms, grindims, sienų apdailai, dekoracijos elementams, vidaus ir išorinei pastatų apdailai. Produktas gaminamas iš natūralių medžiagų, todėl nekenkia aplinkai ir gali būti perdirbtas. Plokščių matmenys itin didelio formato 3 000 x 1 000 x 3. Kvarco plokštės gali būti 90 atspalvių ir faktūrų. 

CE SERTIFIKATAS: „Laminam 5“ pagal suteiktą deklaraciją gali būti platinamos Europos Sąjungoje. 

LAMINAM plokščių savybės:

  • Cheminis atsparumas: plokštės atsparios organiniams ir neorganiniams tirpikliams, dezinfekavimo priemonėms ir plovikliams. Jas lengvai galima valyti nepažeidžiant paviršiaus. Vienintelis produktas, galintis pažeisti plokštes − vandenilio fluoridas.
  • Higieninės paviršiaus ypatybės: plokštės gali liestis su maistu, nes neišskiria jokių medžiagų veikiant vandeniui. Neleidžia daugintis pelėsiui, bakterijoms ir grybams. Medžiaga patvirtinta naudoti maitinimo ir medicinos įstaigose.
  • Atsparumas šveitimui: plokštės atsparios įbrėžimams ir giluminiam šveitimui. Jų ypatybės išlieka netgi intensyviai jas naudojant ir dažnai valant.
  • Atsparumas lenkimui: plokštės labai atsparios lenkimui.
  • Atsparumas šalčiui: plokščių vandens absorbcija yra 0,1 %, todėl jos atsparios šalčiui ir jas galima eksploatuoti bet kokiomis oro sąlygomis.
  • Atsparumas ugniai: plokščių sudėtyje nėra organinių medžiagų, todėl jos atsparios ugniai ir aukštai temperatūrai. Kilus gaisrui neišsiskiria dūmai ir toksinės medžiagos.
  • Atsparumas UV spinduliams: plokštės visiškai atsparios ultravioletiniams spinduliams.  Jų sudėtyje nėra organinių dažų, todėl jos atsparios UV spinduliams. Netgi pasikeitus klimato sąlygoms, plokščių spalva lieka nepakitusi.
  • Ekologinės ir perdirbimo ypatybės: plokštės yra visiškai natūralus produktas. Į aplinką neišskiria jokių medžiagų, todėl jas galima smulkinti ir perdirbti bei naudoti kituose gamybos procesuose.
  • Atsparios grafičiams: tai − pirmosios tokios rūšies grafičiams atsparios plokštės. Jas lengva valyti ir nuo jų pašalinami net patys lipniausi dažai.

Trumpai apie plokštes:

Laminam 3Laminam 3+Laminam 5
Itin didelio formato, labai plonos ir lengvos − vos 8,2 kg/1m2Spalvyne  90 atspalvių ir faktūrų. Nepralaidžios vandeniui. Plokštės labai atsparios lenkimui. Kilus gaisrui neišsiskiria dūmai ir toksinės medžiagos. Antigraffit apsauga.

LAMINAM plokščių panaudojimas:

MedžiagaStorisFormatasSvoris kg/m2Naudojimo rekomendacijos
Visų serijų medžiagos 3,5 mm storio plokštės su priklijuotu stiklo pluošto tinkleliu.  3000 x 1000 8,2 Sienų ir lubų danga  (viduje ir išorėje), ventiliuojami fasadai, grindys (viduje ir išorėje), puošybos detalės
COLLECTION „Neve“, „Avorio“, „Perla“, „Crusca“, „Fumo“, „Nero“, „Nero Intenso“, „Bianco“, „Tortora“ 5,6 mm storio plokštės. Nepadengtos sutvirtinančiu tinkleliu. Taip pat galimos poliruoto paviršiaus. Prireikus teikiamos ir su stiklo pluošto tinkleliais. 3000 x 1000 14 Ventiliuojami fasadai (vidaus ir išorės), intensyviam judėjimui skirtos grindys, puošybos detalės. 
FOKOS „Sale“, „Rena“, „Terra“, „Roccia“, „Piombo“
POLER „Neve poler“, „Crusca poler“, „Fumo poler“, „Avorio poler“, „Bianco poler“, „Perla poler“, „Tortora poler“, „Bianco Statuario poler“, „Crema Marfil poler“
NATURALI „Basalto Vena Chiara“, „Basalto Vena Scura“, „Crema Marfil“, „Statuario“,  „Pietra di Savoia“, „Arenaria Fossile“, „Crema Marfil“, „Travertino Navona“, „Paesina“
KAURI „Bianco“, „Beige“, „Grigio“, „Moro“
OXIDE „Avorio“, „Bianco“, „Moro“, „Moro Mat“, „Nero“, „Perla“
Visa „Laminam 3+“ serija 7 mm storio plokštės. Dvi 3 mm storio suklijuotos plokštės su stiklo pluošto tinkleliu viduryje. 3000 x 1000 16 Ventiliuojami fasadai (vidaus ir išorės), intensyviam judėjimui skirtos grindys, plokštės, virtuvės ir vonios stalviršiai,  puošybos detalės.

Techniniai plokščių parametrai:

Plokštės savybėsMinimalus reikalavimas
  Plokštė Laminam 3 Laminam 3+ Laminam 5
1 Plokštės matmenys 3000x1000x3 mm (be tinklelio) 3000x1000x3,5 mm (su tinkleliu) 3000x1000x5 mm (be tinklelio)
2 Šiluminio plėtimosi koeficientas prie 10¯6/°C  6,6  
3 Išilginis matmenų stabilumas (ISO 10545-2) +/- 0.5 mm +/- 0.5 mm +/- 0.5 mm
4 Įstrižas matmenų stabilumas (ISO 10545-2) +/- 1.0 mm +/- 1.0 mm  
5 Ilgaamžiškumo klasė 5 klasė  
6 Cheminis atsparumas jokio poveikio  
7 Kietumas (UNI EN 101) ≥ 6  
8 Vandens įgeriamumas (ISO 10545-3) 0.1% ( < 0.3%)  
9 Svoris 7,8 kg / m2 8,2 kg / m2 14 kg / m2
10 Sauso paviršiaus šiurkštumas µ > 0,6  
11 Degumo klasė (remiantis EUROCLASS EN13.501-1) A1 A2-sl, d0 A1
12 Atsparumas smūgiams 0,6 0,8 0,7
13 Lenkimas (ISO 10545-4) 50 N / mm2 90 N / mm2 55 N / mm2

Spalvynas:

Andy

Blend

Collection Lucidato

Collection

Econ

Filo

Filo Romantico

Fokos

I metalli

Gemme

Marmi

Pietre

Kauri

Linfa

Opificio Mediceo

Oxide

Tredi

LAMINAM apdailų sertifikatai:

Techninės specifikacijos/ charakteristikos: