Universalus karkasas

Lengvai pritaikomas fibrocemento, aliuminio kompozito, akmens masės, HPL, klinkerio plytelėms, skardai, kvarco plokštėms, natūralaus akmens ir kitų apdailų įrengimui - klijuojant ar mechaniškai tvirtinant. Optimaliausias kokybės ir kainos santykis. Paprastas ir greitesnis nei kitų tipų konstrukcijų įrengimas. Daugiau informacijos:

 Detalės fibrocementinei ir HPL fasadų apdailai

Detalės akmens masės fasadų apdailai

Detalės aliuminio kompozicinei fasadų apdailai


 

Nematomo tvirtinimo karkasas

Naudojamas apdailos įrengimui norint paslėpti apdailos tvirtinimo taškus, kai klijuoti apdailą neleidžia klimato sąlygos arba apdailos ypatumai, tokie kaip apdailos svoris, nelygus ar klijams netinkamas paviršius ir panašiai. Daugiau informacijos:

Detalės natūralaus akmens fasadų apdailai


 

Klinkerinei apdailai karkasas

Konstrukcija skirta nematomo tvirtinimo klinkerio/keramikos plytelių įrengimui. Specializuotų profilių dėka apdailos plytelės montuojamos labai greitai ir preciziškai tiksliai, tuo pačiu taupant darbo ir laiko sąnaudas. Bet kuri apdailos plytelė įrengta ant šios konstrukcijos lengvai ir greitai pakeičiama ar nuimama esant reikalui. Daugiau informacijos:

Detalės keraminei fasadų apdailai


 

Nerūdinačio plieno karkasas

Universali konstrukcija lengvai pritaikoma skirtingo tipo apdailoms, padidinto atsparumo agresyviai aplinkai ir ypatingai ilgaamžiška. Daugiau informacijos:

Detalės nerūdijančio plieno karkaso