Bendrovė „PLANTAS“  įkurta 2004 m. Klaipėdoje. Įmonės specializacija: fasado konstrukcijų gamyba, projektavimas ir didmeninė bei mažmeninė prekyba apdailos medžiagomis. Savo gamybos produkciją  tiekiame į objektus visoje Lietuvoje ir toli už jos ribų. Turime užsakovų Danijoje, Norvegijoje,  Prancūzijoje, Anglijoje, Islandijoje, Latvijoje, Estijoje, Kazachstane ir kitose šalyse. Klientai pasitiki mūsų suprojektuotais ir pagamintais  fasadų konstrukcijų sprendimais įvairaus sudėtingumo objektuose .  Lietuvoje be didmeninės projektinės veiklos plėtojame ir mažmeninės prekybos apdailos medžiagomis tinklą PLANTO APDAILOS NAMAI. Šiuo metu ekspozicijų centrus esame atidarę VILNIUJE, KAUNE IR KLAIPĖDOJE.

Ką mes siūlome ?

Vystytojams ir rangovams : suprojektuojame ir gaminame fasado konstrukcijas, komplektuojame su fasado apdaila ir patiekiame kartu su darbo/įrengimo brėžiniais. Tiekiame fasado ir vidaus apdailos medžiagas.

Architektams ir dizaineriams : patekimas i mūsų ekspozicijas 24 val. per parą be išankstinio derinimo (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ). Bendradarbiavimas ir konsultavimas, naujienų prezentacijos. Platus sandėlyje laikomų apdailos medžiagų pasirinkimas. Nuolat atnaujinama ir plečiama ekspozicija.

Privatiems klientams : Siūlome platų vidaus ir išorės apdailos medžiagų pasirinkimą, konsultacijas, ekspozicijas didžiausiuose Lietuvos miestuose, greitą tiekimą iš sandėlio, patikimumą ir kokybę.